Sararmış Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?

Daha İnce Görünmenizi Sağlayacak Öneriler

Bir Kadının Seyahat Çantasında Neler Olmalıdır?

Kuzu Kaburga Dolması Tarifi

Kadınlar Erkeklerde Nelere Dikkat Ederler?

AŞK & İLİŞKİLER, İlişkiler Temmuz 6, 2016
697 Okunma

Genellikle kadınlar, erkeklere oranlara detaylara daha çok dikkat ederler ve önem verirler. Hoşlandıkları kişilerin bakışları, kaşlarını kaldırmaları, hatta yeri geldiğinde nefes alıp veriş şekilleri bile çoğu zaman kadınlar için pek çok anlam taşır.

Dolayısıyla, erkekler hakkında kadınların edindikleri izlenimler, kadınlar için ilişkinin ilerleyen dönemlerinde de etkisini sürdürür. Erkeklerin dikkatini çekmeyen, küçük bir detay bile bir kadının ilgisini çekmektedir.

Her ne kadar insanların iç güzelliği önemli olsa da dikkat çekebilmek için şık, temiz ve modern bir görünüşe sahip olmalısınız. Dolayısıyla tarzınızla karşınızdaki kişinin düşüncelerini etkileyebilirsiniz. Çünkü özensiz kıyafetler, sizinle ilgili olduğu kadar, karşınızdakine olan saygınızla ilgili olarakta ipuçları taşıyor.

Temiz ve şık giyinmenin yanı sıra kişisel temizliğiniz ve hoş kokuyor olmanız da partnerinizin hafızasında kalmanız açısından çok büyük önem taşıyor. Çünkü koku hafızası, insanı alt üst edebilecek kadar eski ve önemli hatıralara bağlayabilir ve duygularınızı harekete geçirir.

Kadınların da erkeklere oranla çok daha duygusal oldukları göz önüne alınırsa sizi hoş ve çekici bir kokuyla hatırlaması, sizin açınızdan çok önemli bir detay olacaktır.

Bir önceki yazımız olan En Etkileyici Sevgililer Günü Hediye Önerileri 2016 başlıklı makalemizde sevgililer gunu hediye onerisi 2017, sevgililer gunu hediyeleri erkek ve sevgililer gunu hediyeleri kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
En Başarılı Randevu Kombinleri

En Başarılı Randevu Kombinleri

Haziran 22, 2016
293 Okunma
Çiftlerin Boşanmasında 10 Büyük Neden

Çiftlerin Boşanmasında 10 Büyük Neden

Kasım 18, 2015
209 Okunma
Erkekler Aslında Ne Der?

Erkekler Aslında Ne Der?

Ekim 23, 2015
206 Okunma