Kendi Topuzunu Kendin Yap

Sararmış Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilt Bakımı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kolon Kanseri Nedir?

2016 En Trend Bayan Aksesuarlari

KADIN, Trend Haziran 27, 2016
244 Okunma

2016 sezonu ile beraber trend aksesuarlarda gün yüzüne çıkmaya başladı. Saç aksesuarlarından, kolyelere, bilekliklerden çantalara kadar pek çok aksesuar kadınların beğenisine hitap edecek tarzda üretildi.

Yeni sezonun en trend aksesuarları arasında saçlarda kullanılan devasa taçlar yer alıyor. Yapma çiçeklerle bezenmiş olan büyük taçlar kadınların saçlarında bahar havasının esmesini sağlayacak. Bir çiçek bahçesi gibi görünmek isteyen kadınlar aksesuar seçimlerinde çiçeklerden ilham alarak daha şık görünecekler.

Aksesuarlar içinde en çok kullanılan kolyelerde objelerden meydana gelen zarif kolyelerde sıklıkla kullanılacak. Nazar boncuğu objesi ve kuş objelerinden oluşan kolyelerin özel günler için tasarlanmış modelleri de mevcut. Kolyelerde yine tasma biçimli modellerde kullanılacak. Boyun kısmına tamamen yapışan tasma kolyelerde renkler gold ve gümüş renginden oluşacak. Asimetrik kesimli olan kolye modelleri de yeni sezonda kullanılacak kolyeler arasında. Küçük ve renkli boncuklar kadınların bileklik arayışına son verecek nitelikte. Küçük boncukların dizilişinden meydana gelen bileklikler ip bilekliklerin yerini alarak daha canlı bir görünüm sergileyecek.

Kadınların kullandıkları aksesuarlar arasında çanta hit aksesuarlardan biridir. Küçük, büyük ve orta büyüklükteki çanta modelleri arasında çapraz, sırt ve elde taşınabilen çanta modelleri de yer alır. Yeni sezonda sırt çantalarının ve çapraz çantaların oldukça popüler ürünler olarak karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Üstelik deriden meydana gelen küçük ebatlı sırt çantalarını her an her yerde kullanabileceksiniz. Üzeri zımba detaylarıyla hareketlendirilen sırt çantalarında büyük fermuar detayları yer alıyor.

Akseuslarda sıklıkla kullanılan parçalardan biri de; renkli fularlardır. Renkli fularlar yeni sezonda hızlı bir şekilde yükselişe geçiyor. Gömleklerle yada bisiklet yaka tişörtlerle bir arada kullanılabilen renkli fularlar içinde nostaljik bir görünüm yakalayacaksınız. Puantiyeli ve çiçek desenli olan fular çeşitlerinin arasında çizgili fular çeşitler de yer alıyor.

Kullanılacak yüzük çeşitleri içinde parmaklara sıra ile takılan eklem yüzükleri modası eskisi kadar popüler değil. Eklem yüzüklerinin yerine daha büyük formlu olan yüzükler tercih edilecek. Üzerinde çiçek figürü yer alan işlemeli yüzük çeşitleri zarif kadınların daha çok kullanacakları modellerden biri olacak.

Bir önceki yazımız olan Çiftlerin Boşanmasında 10 Büyük Neden başlıklı makalemizde boşanma, boşanma nedenleri ve boşanma sebepleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.