2016 Yaz Sezonunun En Tarz Klutch Gece Çantaları

Göz Makyajı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kolon Kanseri Nedir?

Kapatıcı seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Daha İnce Görünmenizi Sağlayacak Öneriler

GÜZELLİK, KADIN, YAŞAM Eylül 21, 2016
140 Okunma

Giyim tarzınızda bazı değişiklikler yaparak olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz. Bunun için çok küçük dokunuşlar sizlere yeterli olacaktır. Seçilen elbiselerin modelleri ya da bu modellerin renkleri sizlerin daha zayıf görünmesini sağlarken, daha iyi bir sonuç elde edebilmek için hiç vakit kaybetmeden bir diyet programına başlamalısınız. Fakat acil bir duru ile karşılaşmış ve fazla kilolarınızı kapatmak istiyorsanız, şu yöntemleri deneyebilirsiniz.

  • Öncelikli olarak kıyafetlerinizin renklerinden başlamalısınız. Koyu ya da nötr renkli kıyafetler, sizleri olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir.
    Seçtiğiniz elbise ve renk uyumunun ardından, farklı renkler ile hayata atılmak yerine tek bir renk ile kombin kurmak daha faydalı olacaktır. Çünkü bu sayede olduğundan daha zayıf görünebileceksiniz.
  • Daha ince görünmek için yapabileceğiniz etkili yöntemlerden bir diğeri de elbiselerin kalıplarıdır. Eğer kilolarınızı saklamak istiyorsanız, bunun için dar kıyafetlerin yerine biraz daha bol olan modelleri tercih etmeniz gerekecektir. Fakat bu elbiseleri seçerken çok bol olması yerine sizin rahat edebileceğiniz kadar geniş olmasına dikkat edin.
  • Özellikle bayanlar, etek ya da bunun gibi şık kostümler giyeceklerse, daha ince görünebilmek adına topuklu ayakkabı kullanımına gitmelidirler.
  • Gideceğiniz bir ortamda bluz ya da t-shirt kullanarak bir kombin hazırlayacaksanız, bu kıyafetlerin üzerine bir ceket ya da yelek denemelisiniz. Bu sayede daha fit bir görünüme sahip olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Sivilcelerden Kurtulmak İçin Ne Yemelisiniz, Ne Yememelisiniz? başlıklı makalemizde sivilce beslenmesi, sivilce çıkmasın ve sivilcelerden kurtulmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.