Sakal Modasının Erkeklere Ne Kadar Yakıştığının 12 Kanıtı

Galia Lahav 2016 Gelinlik Koleksiyonu

Hatalı ve Kötü Makyaj Yapan 10 Ünlü Güzel

Sağlıklı ve Daha Genç Görünen Bir Cilt İçin 5 Basit Öneri

Modası Geçmeyen Diz Üstü Çizmeler Yeni Sezonda da Trend

KADIN, MODA, Stil, Trend Kasım 8, 2015
404 Okunma

Diz üstü çizmeler herkesin tercihi. Bazı kadınlarımız boyu uzun gösterir mantığı ile kullanmaları isteklerinin dışında beklenmeyen etki yapabilir ve kısa boyları ile rüküş olabilirler. Bu konuda uyarmada fayda var. Podyumda selvi boylu mankenlerin ayağında görüp, bir hevesle alınan diz üstü çizmelere bakarak iç çekmeyelim..

Dizüstü Çizme Modelleri, Süet, Rugan, Sade, Renkli, Deri, (1)

Diz üstü çizmeler genellikle çıplak bacak ile giyilmelidir. Ben öyle giyemem derseniz ten renginde çoraplar tercih edebilirsiniz.

Dizüstü Çizme Modelleri, Süet, Rugan, Sade, Renkli, Deri, (2)

Parlak çizmelere, deri tarzı etek veya şort ile kombin yapabilirsiniz. Bu tarz çizmelerde renk konusunda fazla takılmanıza gerek yok, siyah ve kırmızı renkler ön planda tutuluyor..

Dizüstü Çizme Modelleri, Süet, Rugan, Sade, Renkli, Deri, (3)

Diz üstü çizmeler uzun boylu bayanlara daha çok yakışıyor bu bir gerçek. Fakat yakışıyor diye uzun topuklu çizme tercihi kaş yapayım derken göz çıkarmanıza neden olabilir. Kısa veya topuksuz çizmelerle, uzun boylu hanımlar doğru kombini yakalayabilirler..

Dizüstü Çizme Modelleri, Süet, Rugan, Sade, Renkli, Deri, (4)

Kot ile kombinlenen sivri burun veya yuvarlak burun diz üstü çizmeler, size sade ve spor bir görünüm sağlar. Ayrıca dar veya salaş elbiselerle de narin bir hanımefendi olabilirsiniz..

Dizüstü Çizme Modelleri, Süet, Rugan, Sade, Renkli, Deri, (5)

Yeni sezonun en çok ilgi gören modelleri ise süet çizmeler.. Sonbahar ve kışın büyüsünü içinde gizleyen çizmelerde ince topuk tercih edebilirsiniz yalnız rahat olmasına dikkat edin..

Dizüstü Çizme Modelleri, Süet, Rugan, Sade, Renkli, Deri, (6)

Arkadan bağcıklı çizmeler, ince topuk ve sonbahar tonları ile birleşince midi boy eteklerde harika duracaktır. Bunun yanında yine kot ile de tercih edebilirsiniz..

Dizüstü Çizme Modelleri, Süet, Rugan, Sade, Renkli, Deri, (7)

Tempolu bir gün için küçük kibar topuklu çizme ile hem ayaklarınıza eziyet etmemiş olur, hemde fazla yorulmadan şıklığınızdan ödün vermemiş olursunuz..

Dizüstü Çizme Modelleri, Süet, Rugan, Sade, Renkli, Deri, (8)

Siyah! Gece davetlerinde dantelli elbise ile mükemmel görünmek istiyorsanız mutlaka yapmanız gereken kombinler arasında.. Siyah ince uzun topuk çizmeler..

Dizüstü Çizme Modelleri, Süet, Rugan, Sade, Renkli, Deri, (9)

Rengarenk giyinmeyi seven bayanlara kırmızı çizmelere önerimizdir. Soğuk kış günlerinde rengiyle içinizi ısıtarak, renkli elbiseleriniz de kombin sıkıntısı yaşamazsınız..

Dizüstü Çizme Modelleri, Süet, Rugan, Sade, Renkli, Deri, (10)

Mini şort ile kombinleyerek, uzun bacaklarınız ön palana çıkarıp, kışı yaza çevirebilirsiniz.. Ben üşürüm derseniz ten rengi çoraplar yardımınıza koşabilir..

 

Bir önceki yazımız olan Yaratıcı Tasarımlarla Yapılmış İlginç Küpe Modelleri başlıklı makalemizde ilginç, küpe ve küpe modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.