Türk Erkeklerinin Standart Ortalaması

Gelin Arabasi Trend Yazi Fikirleri 2016

Saçların Kabarmasını Önleyecek 7 Öneri

Kısa Saç Modasında İlham Alabileceğiniz 10 Ünlü

2015/2016 Sonbahar-Kış Moda ve Trendleri

MODA, Stil Aralık 6, 2015
251 Okunma

Birçok ünlü marka en yeni koleksiyonlarını 2015 sonbahar kış moda trendleri podyumlardan sokaklara taşmaya başladı. Eski sezondan gelen trendler olduğu gibi yepyenilerde piyasaya çıktı.

İlk bakışta gördüğümüz üzere siyah beyaz grafikler 2015 sonbahar kış moda trendleri arasındaki yerini şimdiden garantiledi. Siyah ve beyazın bir zebra gibi asil uyumu özellikle abiye elbiselere zarafet katıyor. Bir bakış açısıyla davetler ve kutlamalarda giyilebilecek elbiseler yavaş yavaş dolaplarda.

2015 sonbahar kış moda trendleri nin başında gelen zebra tarzında siyah ve beyaz grafikler bu kış mevsiminin sokakta bol göreceğimiz vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Çok soğuk geçeceği söylenen kışın bu günlerinde ise görünüşe göre imdadımıza kadife elbiseler ve etekler yetişecek. İçimizi ısıtan yumuşacık kadife dokusu da popülaritesini belli bir süre daha sürdüreceğe benziyor.

Bununla birlikte, 2015 sonbahar kış moda trendleri geçmiş dönemlere ait moda yansımalarından da bir çok iz taşıyarak modaları bir araya getiriyor. 80’ler de kullanılan renkli kombinler ve geometrik desenler ile beraber bohem rüzgarı estiren 70’ler, bu sezon bizi biraz geçmişe götürecek gibi.

2015 Sonbahar Kış Moda Trendleri ‘nde Maskülen Detaylar

Geçtiğimiz yıl erkek mantolarında çok fazla karşılaştığımız kapitone stili 2015 sonbahar kış moda trendleri arasında da gözümüze beliriyor. Artık kadınlarda da kapitone stilini görebiliyoruz. Feminenliği arka plana bırakan askeri görünüm trendi bu sezonda da etkili olacak gibi. Maskülen çizgiler ile birlikte sert kesimler ve bunun yanında asker yeşili tonları birçok ünlü moda markasının koleksiyonunda. Bununla beraber elbise, kazak ve tişörtler için baktığımızda 2015 sonbahar kış moda trendleri  ‘ni horizontal çizgiler esir almış gibi.

Tamamen sert görünüşe sahip ve maskülen dokunuşların işgal ettiği 2015 Sonbahar Kış Moda Trendleri abiye elbiseler’e göz atınca yerini dantele bırakıyor. Kapitone gibi maskülen stile karşı feminen bir görünüm sunan dantel, çoğunlukla parçaları baştan aşağıya sarıyor nadiren de etek ve kol ucu gibi detaylara bürünerek dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Kadınlara Özel Pratik Makyaj ve Bakım Önerileri başlıklı makalemizde çivi oje, Makyaj ve makyaj önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.