Çiftlerin Boşanmasında 10 Büyük Neden

Makyaja Yeni Başlarken Neler Almalıyız?

Yara İzleri Nasıl Oluşur? Yara İzleri Nasıl Giderilir? Yara İzlerine Ne İyi Gelir?

Sararmış Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?

Mayo ve Bikini Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Giyim Eylül 19, 2016
107 Okunma

Bir kadın hangi ortamda olursa olsun, her zaman iyi görünmek zorundadır. Bu durum yaz aylarında gidilecek olan tatillerde de geçerlidir. Gideceğiniz kumsalda hem daha iyi görünebilmek hem de bazı kusurlarınızın kapanmasını sağlamak istiyorsanız, mayo ya da bikini seçimlerinizde bazı sihirli dokunuşlar ile daha iyi görünebilirsiniz. İşte mayo ve bikini seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalar;

  • Vücut yapısı bakımından zayıfsanız ve bu durumu biraz daha artırmak istiyorsanız, seçeceğiniz mayo ve bikininiz ile, olduğunuzdan birkaç kilo daha fazla görünebilirsiniz. Zayıf olan kişiler bunun için desenli mayo ve bikinileri tercih edebilirler. Ayrıca günlük hayatta kullandığınız renk oyunlarını mayolarınızda da yapabilirsiniz. Açık renkte tercih edeceğiniz mayolar sizleri bulunduğunuz kilolardan biraz daha fazla gösterirken, koyu renkteki ürünler ise daha zayıf görünmenizi sağlayacaktır.
  • Eğer kalçalarınızın geniş olduğunu düşünüyor ve bu durumdan rahatsızsanız, bu durumuda bazı renk oyunları ile ortadan kaldırabilirsiniz. Geniş kalçalı olan bayanlar, bikinilerin altlarını koyu renkler ile seçerken, üst kısmı ise daha açık renkler ile tercih etmelidirler. Bu sayede, koyu renkli olan bölümler, karşınızdaki kişilerce çok dikkat çekmeyecektir.
  • Eğer fazla kilolarınızdan dolayı küçükte olsa göbeğiniz bulunuyorsa bu durumda kesinlikle bikini kullanmamalısınız. Bu durumu gizlemek ve kendinizi daha rahat hissetmek için de tek bir renkten yapılmış mayoları tercih edebilirsiniz.
  • Bunlara ek olarak kullanım kolaylığı açısından mayonuzu daha çabuk kuruyacak malzemelerden yana tercih etmelisiniz. Bikinilerin üst kısımlarında bulunan göğüs kapları çok önemli bir noktadır. Göğüs kaplarının, göğüslerinizi bastırmasından kaçınmalı ve daha rahat ürünlere yönelmelisiniz.
  • Eğer daha detaylı bir mayo ya da bikini tercih etmek istiyorsanız, araştırmalarınız sırasında boncuk gibi tanelerin yer aldığı mayoları kesinlikle çıkarmalısınız. Çünkü bu ürünlerin taneleri zamanla dökülmekte ve estetik yapıyı bozmaktadır.
  • Son olarak, iri göğüslere sahip olan kişiler bu durumu biraz daha gizlemek için bikini üstlerinin altına göre daha koyu olmasını tercih etmelidir. Tam tersi bir durum olan küçük göğüslü bayanların ise boyundan bağlanan model olarak tanımlanan üçgen bikinileri tercih etmeleri faydalı olacaktır.
Benzer İçerikler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Bunlar da var!
Kolon Kanseri Nedir?

Kolon Kanseri Nedir?

Ekim 20, 2015
199 Okunma
2015/2016 Sonbahar-Kış Moda ve Trendleri

2015/2016 Sonbahar-Kış Moda ve Trendleri

Aralık 6, 2015
251 Okunma
Kendi Topuzunu Kendin Yap

Kendi Topuzunu Kendin Yap

Ekim 8, 2015
587 Okunma
Ne Kadar Havalısın?

Ne Kadar Havalısın?

Ekim 17, 2015
984 Okunma
Yeni Tasarım Modern Kitaplık Modelleri

Yeni Tasarım Modern Kitaplık Modelleri

Kasım 6, 2015
288 Okunma
Saç Bantlarıyla Harikalar Yaratın

Saç Bantlarıyla Harikalar Yaratın

Ekim 2, 2015
330 Okunma